کارگاه مبین ساخت خدمات برش لیزر آهن ، استیل و سایر فلزات ، خمکاری ، انواع جوشکاری ، رولینگ ، برش شیت ، پرس و

مقدمه – برش لیزر آهن

همانطور که پیش تر اشاره کردیم، برش لیزر در صنعت جهان کاربردهای فراوانی دارد. ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست. هرچند ورود دستگاه های برش لیزر در ایران به چند سال اخیر برنمیگردد . اما رشد نیاز به خدمات برش لیزر در سال های گذشته ، پیشرفت شایان ذکری را در ایران داشته است. خدمات برش لیزر آهن ، برش لیزر استیل ، برش لیزر فولاد ، برش لیزر مس و .. مواردی از این دست می باشند که در آینده به آن ها بیشتر خواهیم پرداخت.

از این رو امروز بر آن شدیم تا در این مطلب به برش لیزر آهن و کاربردهای آن در صنعت بپردازیم. امید است این مطلب باعث آشنایی هرچه بیشتر شما عزیزان با خدمات لیزر فلزات و به طور ویژه لیزر آهن گردد.

تیم مهندسی مبین ساخت ایده اندیش

کاربردهای خدمات برش لیزر آهن

برش لیزری آهن در بخش های مختلف کاربردهای زیادی دارد. در ذیل به کاربردهای این نوع برش خواهیم پرداخت :

 • خدمات لیزر آهن در صنایع
 • خدمات لیزر آهن در قطعه سازی
 • خدمات لیزر آهن در ساختمان ها و مجتمع های مسکونی
 • خدمات لیزر آهن در کارهای تزیینی و استفاده های عمومی

در ذیل به اختصار به هریک از بخش های یاد شده خواهیم پرداخت.

خدمات لیزر آهن در صنایع

یکی از گسترده ترین بخش های موردنیاز به برش های لیزری در هر کشور ، صنایع می باشند . قطعات خاص صنعتی ، بدنه دستگاه ها ، پلتفرم ها ، استکراچرها و بسیاری موارد دیگر تنها گوشه ای از نیازهای صنعتی هر کشور به خدمات برشکاری می باشد. اولویت برش های لیزری ورق های آهنی در این بخش،  نسبت به سایر روش ها ، دقت بسیار بالا و سرعت بالای آن ها در قیاس با سایر روش های مشابه برش می باشد.

در تصویر نشان داده شده، اصلاح صفحات کاتد بلانک های استنلس استیل Stainless steel 316L یک کارخانه لیچینگ نشان داده شده است. خدمات اصلاح برحسب نیاز متفاوت می باشد. خدمات برش لیزر ورق ها ، تاب گیری ، پرس کاری ، تعویض صفحات ، تعویض دسته ها و … مواردی از این دست می باشد. که بر حسب نیاز بر روی هر کاتد ، موردی متفاوت انجام خواهد گرفت.

خدمات لیزرکاری آهن در قطعه سازی

کاربرد وسیع دیگر برش لیزر آهن و ورق های آهنی در ساخت قطعات خاص و سری کاری می باشد. سرعت بالای برش لیزری و دقت بالای آن در قیاس با بسیاری از روش های مشابه باعث شده است تا این روش، سهم شایان ذکری در تولید قطعات صنعتی به طور عمده داشته باشد.

اتوکد AUTOCAD یکی از نرم افزارهای رابط طراحی با دستگاه برش لیزر می باشد. طرح های مورد نیاز صنعتی در تیراژ بالا در محیط نرم افزار اتوکد AUTOCAD یا سایر نرم افزار های مشابه پیاده می شوند و در مرحله بعد با چند کلیک ساده همه موارد طراحی شده بر روی دستگاه برش لیزر بارگزاری خواهند شد. قطعات آهنی مورد نیاز در تیراژ بالا ، در کمترین زمان و با بالاترین دقت برش ، نتیجه نهایی کار خواهند بود.

خدمات لیزر فلزات در ساختمان ها و مجتمع های مسکونی

یکی از جدیدترین کاربردهای برش لیزر آهن در ایرن و سایر کشورهای همسایه نظیر عراق ، بخش ساختمان است. اهم موارد و بخش های مرتبط در یک ساختمان که به برش های لیزری آهنی نیاز دارند به قرار زیر است :

 • برش لیزر درهای آهنی ساختمان و مجتمع های مسکونی
 • برش لیزر نرده های حفاظ ساختمان ( برش لیزری حفاظ فلزی ساختمان )
 • برش لیزر نرده های راه پله ها ( برش لیزر هند ریل های اهنی )
 • برش لیزر حفاظ آهنی پنجره های ساختمان و مجتمع های مسکونی
 • برش های لیزری ورق های آهنی با اشکال مختلف جهت سایه انداز کولر و …
 • برش لیزر ورق آهن در طرح های مختلف جهت نمای ساختمان و مجتمع های مسکونی
 • و بسیاری کاربردهای مشابه

انجام موارد یاد شده در مجموعه ” مبین ساخت ” به وسیله طرح های برش لیزری متنوع برای شما عزیزان انجام می پذیرد. شما میتوانید خدمات یاد شده را از بین طرح های آماده برش لیزر شرکت مبین ساخت انتخاب کرده و یا طرح لیزر سفارشی خود را به ما بدهید مشاوره در این زمینه رایگان است ! هم اکنون با ما تماس بگیرید. (اینجا کلیک کنید)

برشکاری لیزری آهن در کارهای تزیینی و  استفاده های عمومی

از جدیدترین کاربردهای برش لیزر می توان به کارهای تزیینی اشاره کرد. برش لیزر آهن میزهای دکوری ، برش لیزر قاب عکس های استیل ، برش لیزر ورق های آهنی شعر و یا یک جمله و هزاران مورد مشابه از کاربردهای جدید برش لیزر فلزات در بین عموم مردم است که هر روز بیشتر از قبل با استقبال بیشتری در بین عموم مردم مواجه می شود.

طرح یا نوشته خاصی مدنظر شماست ؟ طرح برش لیزر خود را برای ما ارسال کنید. با بهترین قیمت طرح برش لیزر شما را طراحی و قطعه مورد نظر را به شما تحویل می دهیم. هم اکنون با ما تماس بگیرید. مشاوره رایگان است ! (اینجا کلیک کنید)

دامنه خدمات لیزر شرکت مبین ساخت

ظرفیت بالای خدمات و توانایی شرکت مبین ساخت باعث گردیده است که خدمات این شرکت محدود به استان کرمان نباشد. از این رو اعلام می داریم در زمینه خدمات برش لیزر و سایر خدمات صنعتی آماده همکاری با تمامی شهرهای کشور و سایر کشورها می باشیم.

نیاز به خدمات برش لیزر در شهر یزد دارید ؟ خدمات برش لیزر در شهر سیرجان را جستجو می کنید ؟ زاهدان ، بم ، ماهان ، رفسنجان ، مشهد ، شیراز ، اصفهان ، تبریز و … چطور ؟ ما با بهترین کیفیت خدمات و با قیمت مناسب آماده همکاری با شما در هر تیراژی هستیم. هم اکنون با ما تماس بگیرید. (اینجا کلیک کنید)

ما را در waze یا google map جستجو کنید ( برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید – آموزش مکان یابی برش لیزر کرمان )

قیمت خدمات برش لیزر ورق های آهنی

همانطور که پیش تر به آن پرداختیم ، عوامل متعدد زیادی در تعیین قیمت برش های لیزری موثر است . به طور خلاصه می توان گفت : تعداد سفارش ، نوع و جنس ورق ، ضخامت برش ، طول برش ، زمان دستگاه ، گاز مورد نیاز و نوع آن و مواردی از این دست تعیین کننده قیمت برش لیزر آهن ( یا قیمت خدمات برش ورق آهن ) می باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت برش لیزر هر یک از موارد زیر با ما تماس بگیرید. ( اینجا کلیک کنید )

قیمت برش لیزر ورق آهن

هزینه برش لیزر شیت مس

قیمت خدمات برش لیزر استیل

هزینه برشکاری لیزر فولاد

قیمت برش لیزری فلزات ( نقره ، آلومینیوم و … )

مبین ساخت ایده اندیش ، کارگاه ساخت استان کرمان – خمکاری ، برش لیزر ، انواع جوشکاری ، پرس ، رولینگ ، کاتینگ شیت و …

( پذیرش سفارش از سراسر ایران و سایر کشورها )

Rate this post